Evde sessiz bir çalışma ortamı sağlarım diyorsanız, 5MB internet hızınız varsa ve iyi derecede İngilizce ve Almanca biliyorsanız siz de evden çalışan bir Apple çalışanı olabilirsiniz.

Apple’ın Linkedin’de Türkiye için açmış olduğu iş ilanlarının ortalama gerekliliklerini yukarıda sıraladık.Apple için Edirne’den Kars’a neredeyse Türkiye’nin tüm illerinde evden çalışacak kişiler arıyor.

Açılan ilanlarda iş tanımları da özelliklerine göre değişiyor, Almanca bilgisi olanlar için Alman müşterilere hizmet verecek müşteri hizmetleri çalışanı veya Türkçe/İngilizce teknik destek verebilecek özelliklerde teknik destek elemanları aranıyor.

Eğer size de evden çalışmak cazip geliyorsa Apple’ın bu iş fırsatını değerlendirebilirsiniz.

Bu noktada merak ettiğimiz şey Apple’ın Türkiye’de yaptığı bu atılımın temel nedeni oluyor. Acaba farklı ülkelerdeki teknik destek ve müşteri hizmetleri servisini Türkiye’ye mi yönlendirmeye çalışıyor yoksa tamamen genişleme amaçlı bir arayış mı bilemiyoruz ama ülke için iyi bir iş kaynağı olduğu kesin.Aynı zamanda da home office uygulamalarını arttırıyor,keyifli iş ortamları yaratıyor.

Apple

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları