Düğün Davetiyesi

Özel günleriniz için şık davetiye modelleri Davetino’da!

Düğün davetiyeleri alanında Türkiye’nin hatta Dünya’nın en iyi hizmeti olmayı hedefleyen Davetino, davetiyeden çok daha fazlasıdır! Misafirleriniz davetiyenize çok şaşıracak, çünkü davetiyeler artık web sitesi formatında. Türkiye’nin ilk ve tek kapsamlı dijital davetiye sistemi artık hizmetinizde. Müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımımız ve yenilikçi ekibimiz ile tüm etkinlilerinize özel online davetiye çözümleri sitemizde!

Davetiye modelleri günümüzde birbirinden farklı tasarımlar ile karşımıza çıkmaktadır. Siz de bu özel gününüze özel farklı düğün davetiyeleri ile gününüze anlam katmak isterseniz tüm dünyada hizmet veren Davetino‘yu tercih etmelisiniz.

Özel Günlerinizi Unutulmaz Kılacak Davetiyeler

Davetiyelerin kullanım alanı nişandan kınaya, doğum gününden bekarlığa vedaya, mezuniyetten sünnet düğününe kadar uzanır ve çok geniştir. Farklı amaçlar için satin alıp değerlendirebileceğiniz davetiyeler, genellikle düğün organizasyonları için tercih edilmektedir. Hayat arkadaşınız, sevdiğiniz kişiyle yeni bir döneme başlarken, bu mutlu gününüze şahit olacak konuklara muhteşem bir davetiyeyle haber verebilirsiniz. Geleneksel bir anlam da taşıyan davetiyeler artık çok daha kullanışlı. Farklı renk, model ve desen seçenekleriyle online düğün davetiyeleri Davetino’da! Siz de bu ürünlerin arasından beğenilerinize uygun olanı kolayca bulabilirsiniz. Davetino düğün, nikah, nişan, kına, bekarlığa veda gibi düğün sürecinde ihtiyacınız olacak tüm organizasyonlar için işinizi kolaylaştıracak! 4 adımda en iyi davetiyeyi hazırlayabilirsiniz. Kampanyalı fiyatlarımız ile en ekonomik davetiyeyi, en kaliteli hizmet ile buluşturmaya çalışıyoruz.

Düğününüzü bir uzman gibi planmak ister misin?

Gelin ve damat adayları için ortaklaşa karar verebilecekleri düğün davetiyeleri ile en güzel ve şık davetiye modelleri ile tüm konsepte uyum sağlayabiliyoruz. Evlilik arifesinde olan tüm çiftler için büyük organizasyonlarına yardımcı olmak istiyoruz. Bu tür organizasyonların en önemli ve vazgeçilmez parçası ise davetiyelerdir.

Özgün ve Sıra Dışı Konsept Davetiye Seçenekleri Nelerdir?

Davetiye seçimi yaparken artık basılı davetiyeler ile uğraşıp, bir de karyolamayla uğraşmayın istedik. Online davetiye çözümümüz ile kraft davetiye, yaldızlı davetiye ve 3 boyutlu davetiye gibi özellikler ile kendinizi sınırlamayın! Temalarımız arasından en beğendiğiniz davetiyeyi dakikalar içerisinde kişiselleştirip, tüm sevdikleriniz ile WhatsApp, SMS, Mail, Instagram, Facebook, Twitter gibi mecralardan web sitesi linki gibi paylaşabilir ve davet edebilirsiniz. Ek olarak davetlileriniz katılım durumunu belirttikçe takip edebilir, katılım durumları değişir ise güncelleyebilir ve katılımcı listenizi yönetebilirsiniz. Bu hizmetler ve ek olarak etkinlik hatırlatma servisimiz, davetiye hizmetimizin içerisindedir.

Çevre dostu davetiye nasıl olur?

Çevre dostu birbirinden şık davetiyelerimiz ile düğün davetiyesi siparişiniz ödemeyi yaptığınız anda tamamlanır ve kullanıma açılır. Beklemek yok, LCV hizmeti için ek para harcamanıza gerek yok ve ek bir liste tutmanıza; katılım durumu için arama yapmanıza artık hiç gerek yok! Ne davetiyelerinizi ne de davetiye zarflarınızı bastırmanıza gerek kalmadı. Tüm hizmetler çevre dostudur!

Doğru Davetiye Seçimi Nasıl Yapılabilir?

Eskiden matbaa ve baskı sektöründeki yenilikler takip edilirdi; Davetino ile artık her şey çok daha kolay. Tek tek matbaaları veya baskı yapan şirketlerin sitelerini gezip, model bulmaya çalışmanıza hiç gerek yok! Hızlı teslimat ve bütçe dostu davetiye modelleri ile doğru davetiye seçimi çok daha kolay. Düğün, nişan gibi çiftli organizasyonlarda seçilecekler arasında ortak tercihler yapılarak ilerlenir. Düğün davetiyeleri ile dünya evine girecek çiftlerin mutluluklarını sevdikleri ile paylaşmalarına olanak tanıyan düğün organizasyonları için es geçilmemesi gereken en önemli noktalardan biri de düğün davetiyesidir.

Bir düğün davetiyesinin olmazsa olmazları nelerdir?

Özellikle organizasyonun gerçekleşeceği yerin, etkinlik tarihinin ve saatin net okunması, düğün davetiyeleri için çok önemlidir. Peki baskı kalitesi ve kağıt kalitesi bunu etkilemese nasıl olur? Birbirinden güzel davetiye modellerimiz tamamen onlinedır. Birbirinden yetenekli tasarımcı ekibimiz, düğün davetiyelerinize gelin adı, damat adı, etkinlik tarihi, geri sayım sayacı, etkinlik adresi, adresin haritadaki yeri ve navigasyonu, fotoğrafınız gibi bir çok özellik alanları ekleyerek davetiyeleri süslemektedir.

Bütçe Dostu Davetiye Fiyatları Nedir?

Davetiye fiyatları basılılar için bir çok faktöre bağlıdır; kağıt kalitesi, kağıt kalınlığı, zarf seçeneği, baskı seçeneği ve adet gibi. Davetino’da tüm davetiyeler dijitaldir! İstediğiniz davetiye modelini seçip, kişiselleştirebilirsiniz. Tüm davetiyelerimiz aynı bütçelidir ve hepsinde katılım durumu takip hizmeti ve düğün tarihi hatırlatma hizmeti mevcuttur. İster 100 kişiye, ister 1000 kişiye gönderin. Hiç bir sınır yok. Çok sayıda misafirin katılacağı düğün organizasyonunuz için bütçeyi dert etmeyin! Daha çok kişi, daha çok eğlence! Şimdiden mutluluklar!